Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Hızlı Yağ Yakmanızı Sağlayacak 5 Egzersiz Hareketi

İnterval Kardiyo Antremanı İle Daha Hızlı Yağ Yakın

Prezervatif Kullanımında Dikkat Etmemiz Gereken Yanlışlar Nelerdir ?

Cinsel Sağlık, Sağlık 21 Aralık 2017
2.760 inceleme

Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak ve gebelik kontrolü için kullanabileceğimiz en güvenli yöntemlerden biri prezervatif kullanımıdır.  Bu yöntemi kullanırken doğru bildiğimiz yanlışlar olduğunu hatırlatmak isteriz. Size vereceğimiz tavsiyelere uyarak daha güvenli bir cinsel yaşamınız olabilir.

Çift prezervatif kullanmak : İşiniz sağlama almak isteyen bireyler iki prezervatifi üst üste geçirerek kullanırlar bu yöntem prezervatif yırtılmasında ekstra önlem olarak bilinse de kesinlikle yanlıştır.

Beden seçimi : Kullanacağımız prezervatifi bize uyacak büyüklükte seçmemiz doğru olanıdır. Büyük ölçüde prezervatif kullanırsanız ilişki sırasında içeride kalma ihtimali oldukça yüksektir buda istenmeyen sonuçlara sebep olacaktır.

Sertleşme olmadan ürünü takmak : Prezervatif takmak için hazır ereksiyon halinde olmanız gerekmektedir.

Aynı ürünü tekrar kullanmak : Ekonomi yapacağım diye daha önce kullandığınız ürünü tekrar kullanmanız yanlıştır. Hijyen kaybı nedeniyle istenmeyen rahatsızlıklara neden olabilir.

Süresi geçmiş ürünü kullanmak : Kullanacağımız prezervatif seçiminde son kullanım tarihine dikkat etmeliyiz. Süresi geçmiş ürünler yüzeylerindeki kaydırma etkisini kaybeder ve yırtılma ihtimalleri yüksektir.

Son olarak belirtmemiz gereken ise doğru yüzey seçimidir. Prezervatif takmadan önce doğru yüzeyi bulmak için üretici firmalar ürünü direk takılacak şekilde ürettiği için çıkıntılı yüzeyi yukarı gelecek ve baloncuk kısma hafifçe parmaklarımızla bastırarak havasını almanız ve  rulo şeklinde açmanız gerekmektedir.

SEKTÖRÜN EN POPÜLER DOMAİNLERİNDEN OLAN GECİKTİRİCİ.COM SATILIKTIR.

FİYAT : 5.000 $

WHATSAPP İLETİŞİM : 0(532) 155 0 199

Lütfen Ciddi Alıcılar Arasın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.