Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Hızlı Yağ Yakmanızı Sağlayacak 5 Egzersiz Hareketi

İnterval Kardiyo Antremanı İle Daha Hızlı Yağ Yakın

Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Cinsel Sağlık, Sağlık 15 Nisan 2018
4.699 inceleme

Keçiboynuzu kürü ile daha zinde kalabilir ve cinsel performansınızı arttırabilirsiniz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun keçiboynuzu kürü ve kullanım önerileri…

Uzmanların önerisine göre keçiboynuzu kürünün, kullanılan geçici yöntemlerin aksine daha uzun vadeli bir çözüm yöntemi olduğu ve kullanımında çok aşırıya kaçılmaması gerektiğini bildiriyorlar. Bitkisel kürün çok şekerli olduğundan şeker hastalarının doktora danışmadan kullanmamaları gerektiği tavsiyesinde bulunuyorlar.

Hiçbir yan etkisi bulunmayan kürün performans güçlüğü çeken erkekler için etkili olması ve diğer yöntemlerin aksine bitkisel olması sağlığınız açısından oldukça faydalı görünüyor. Keçiboynuzu kürünü kullanırken etkisi görmeniz için sabırlı olmanız gerekiyor. Belirli bir süre düzenli kullanıp vücudumuzda performansımızı etkileyen maddelerin birikmesi ve bu maddelerin hücreleri uyarması gerekiyor.

Keçiboynuzu Kürü Tarifi

Keçiboynuzu kürüne başlamadan önce keçiboynuzu ellerimiz yardımı ile küçük parçalara bölmemiz gerekiyor ve 500 Ml kadar kaynamaya başlamış suyun içerisine atıyoruz. Suya attığımız keçiboynuzu tanelerini kaynayan suyun içerisinde 5 dk kadar kaynaması gerekiyor. Kaynayan keçiboynuzu kürü soğuyana kadar bekletilir ve süzgeç yardımıyla süzülür.

Keçiboynuzu Kürü Kullanımı

Kullanmaya başladığımız ilk hafta her gün gece yatmadan önce 1 bardak içiyoruz. Kür kullanımının 2. haftasında 3 günde 1 gece yatmadan kullanarak devam edebilirsiniz. Keçiboynuzu kürünün etkisi görmeye başladıktan sonra bırakabilirsiniz sadece ihtiyaç durumunda kullanmaya devam etmeniz tavsiye edilir.

Etiketler:

SEKTÖRÜN EN POPÜLER DOMAİNLERİNDEN OLAN GECİKTİRİCİ.COM SATILIKTIR.

FİYAT : 19.900 TL

WHATSAPP İLETİŞİM : 0(532) 155 0 199

Lütfen Ciddi Alıcılar Arasın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.