Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Hızlı Yağ Yakmanızı Sağlayacak 5 Egzersiz Hareketi

İnterval Kardiyo Antremanı İle Daha Hızlı Yağ Yakın

Kadınlara Göre Onları Orgazm Etmenin Yollarını Sizler İçin Derledik

Cinsel Sağlık, Sağlık 30 Mart 2017
993 inceleme

Kadınların cinsel yaşamlarındaki eşitsizliklerden biride kadın orgazmıdır. Bilinen bir yurtdışı blog sayfasının yaptığı araştırma cinsel ilişki sonucunda erkeklerin %74’ü orgazm olurken kadınların sadece %30 orgazm oluyor.  Bu türde özel bilgileri kadınların ağzından sadece mesajlar üzerinden toplamak bence çok akıllıca bir yöntemdi ve en samimi itirafları toplayabilmelerini sağladı. İsmini vermek istemeyen blog sayfası kadınların ağzından yapılan samimi açıklamalarla onları memnun etmenin yollarını sıraladı.

Onun Güvende Olduğunu Hisettirin ve Sabırlı Davranın…

Partnerinize güvende olduğunu hissetirerek başlayabilirsiniz. Kadınların orgazm sürelerinin psikolojik durumlarına bağlı oldunu unutmayın. Cinsel ilişkiye başladıktan 2 dk ile 45 dk arasında sürebileceğini göz önünde bulundurarak sabırlı davranın. Partnerinizin zevk aldığını görün ve sizde zevk almaya bakın. Blog yazarına gelen mektuplardan birinde bir kadının orgazm olabilmek için bazen 45 dk kadar mastürbasyon yaptığını bildiriyor ve kadın orgazmının en önemli yerinin sabırlı olmak gerektiği olacaktır.

Sert Olmak Yerine Nazik Olmayı Tercih Edin…

Kadınlara cinsel ilişki sırasında daha özverili davranmamız gerektiği hiç bir ders konusu olmasada, klitoristeki binlerce sinir ucunun inanılmaz bir hassasiyet yarattığı unutulmamalıdır. Klitorise sert hareketler uygulamak zevk değil acı verecektir. Bu konu ile ilgili bloga gelen kadın okuyucuların maillerinden birinde ” Cinsel ilişkiye başlamadan önce oral sekse önem verilme ve vajina yumuşak dil hareketleri ile ilişkiye hazırlanmalı” yazmaktadır. Bunu yaparken özellikle nazik olmamız gerektiğide yazmaktadır.

Bir diğer okurun gönderdiği mailde ise “Meme uçlarımız bir düğme değil, onlara dokunurken yumuşak davranın bu bize zevk değil acı vermektedir. ” diye yazmaktadır. Acı hissi kadınlara korku verdiğinden orgazm olma sürelerini uzatmaktadır.

İlişkinin Her Aşamasında Öpüşmekten Vazgeçmeyin…

Cinsel ilişkinin belirli bir boyutundan sonra erkekler öpüşmeye ara verir ve başka konuya odaklanır. Bilmemiz gereken o ki öpüşmek ilişkinin her aşamasında gereklidir ve kadınlarda istek arttırır. Son aşamaya kadar öpüşmeyi kesmeden devam ederseniz kadınlara sadece bir vajinadan ibaret olmadıklarını hissettirirsiniz ve onlarında orgazma ulaşmalarını kolaylaştırırsınız.

Partnerinize Açık Olun…

Daha sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için partnerinize samimi davranın ve isteklerini konuşmaktan asla çekinmeyin. Partneriniz ile olan iletişiminiz daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. İkiniz arasındaki güven duygusu sizlere daha mutlu bir cinsel beraberlik sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.