Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Hızlı Yağ Yakmanızı Sağlayacak 5 Egzersiz Hareketi

İnterval Kardiyo Antremanı İle Daha Hızlı Yağ Yakın

Her Erkeğin Denemesi Gereken 5 Seks Pozisyonu

Cinsel Sağlık 2 Mayıs 2016
9.404 inceleme

SEKTÖRÜN EN POPÜLER DOMAİNLERİNDEN OLAN GECİKTİRİCİ.COM SATILIKTIR.

FİYAT : 19.900 TL

WHATSAPP İLETİŞİM : 0(532) 155 0 199

Lütfen Ciddi Alıcılar Arasın.

En Sevdiğiniz pozisyonları bulabilmeniz için biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Sizlere denenmesi gereken 5 farklı pozisyonu listeledik.

1. KAYNAŞMA POZİSYONU

Bu pozisyon ile partnerinizin bacaklarını omuzlarınıza atarak, eşinizin kasık kaslarının daha çok gerilmesini sağlayacak ve daha hızlı orgazm yaşamasına destekçi olacaktır. Eşiniz ellerini yere atıp hareket kabiliyetini daha kolay hale getirecektir.

Faydaları : Daha kolay hareket kabiliyeti ve orgazm destekleyici pozisyon.

44-4

 

2. KAR MELEĞİ POZİSYONU

Bu pozisyon zorlu bir pozisyon olup partneriniz sırt üstü uzanıp, aşağıdaki şekilde bacaklarını belinizden omuzlarınıza doğru uzatır.  Elleri yardımıyla hareketlerinizi istediği tempoda düzenler.

44-5

 

3. YÜZE OTURMA POZİSYONU

Bu pozisyonda partnerinizin başının arkasına bir yastık yerleştirmesi daha rahat hareket etmesini sağlayacaktır. Sizde duvardan destek alarak daha hızlı ve kontrollü hareket edebilirsiniz. Eşiniz için oldukça farklı bir deneyim sağlayacak olan bu pozisyon size heyecan katacak…

44-3

4. HEDİYE PAKETİ POZİSYONU

Oldukça samimi ve yakın bir pozisyon olan hediye paketi pozisyonunda, partneriniz kol ve bacaklarıyla size tamamen sarılır.

44-2

5. ŞELALE POZİSYONU

Bu pozisyon erkek için kolay olmasada, partnerinizin oldukça hoşuna gidecek bir pozisyondur. Dirseklerini birleştirerek kasıklarının gerilmesini sağlar ve daha hızlı orgazm deneyimi yaşar.

44-1

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.