Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Hızlı Yağ Yakmanızı Sağlayacak 5 Egzersiz Hareketi

İnterval Kardiyo Antremanı İle Daha Hızlı Yağ Yakın

Geciktirici Sprey Hakkında Merak Ettikleriniz ?

Erken Boşalma, Geciktirici Ürünler 20 Mart 2017
2.353 inceleme

Erken boşalan erkeklerin aklına gelen en hızlı yöntem geciktirici sprey kullanımıdır.

Yoğun iş yaşamı, stres, sağlıksız beslenme gibi onlarca faktör erken boşalma sebeplerindendir. Boşalma süresi kişiden kişiye değişiklik gösterirken o an yaşadığınız psikolojik durum ile oldukça alakalı bir durumdur.  Boşalma sürenizi kontrol edemiyorsanız Doktor ile görüşmeniz en doğru ve kalıcı çözüm yoludur. Kalıcı çözümler sunmamasına rağmen boşalma süresini uzatmada yardımcı olan geciktirici ürünler doğru kullanımda kurtarıcınız olabilir fakat sadece o an için boşalma sürenizi uzatmada sadece yardımcı bir üründür.

Geciktirici Sprey Alırken Nerelere Dikkat Etmem Gerekiyor ?

Erkek nüfusumuzun 4/3’nün boşalma sürelerinin normal sürelerin çok daha altında olduğu düşündüğümüzde geciktirici ürünlerin yüksek talep oranlarından dolayı sahte ürünlerin oldukça fazla olduğu bilinmektedir. Geciktirici sprey alırken ürünün orjinal ve etkili ürün olup olmadığını fiyatından ve ambalajından anlayabiliriz. Normal bir geciktirici spreyin ülkemizdeki piyasa fiyatı 35 lira ile 150 lira arasında değişmektedir. Düşük fiyatlı ürünleri alıp sağlığınızdan ve paranızdan olmayınız.

Geciktirici ürünleri eczanelerden veya bildiğiniz web sitelerinden satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bu ürünleri satın alırken faturalı olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Güvenilir e-ticaret firmalarını tercih ederek orjinal geciktirici ürünleri gönül rahatlığı ile  satın alabilirsiniz.

Geciktirici ürünü satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ürünlerin üzerlerinde orjinal ürün olduğunu gösteren hologram olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Hologramlar taklit edilemez ürüne özel tasarlanmış ve üzerlerinde özel bir barkod kodunun bulunduğu etiketlerdir.

Geciktirici ürünü satın aldınız diyelim, teslim aldığınızda spreyiniz ile birlikte faturasıda tarafınıza gelmedir. Satın aldığınız ürünün faturasını geciktirici spreyi kullanana kadar saklamalısınız. Ürün iadesi gibi durumlar için faturaya ihtiyacınız olacaktır. Faturasız gelen ürünlerde her zaman sahte ürün olma ihtimali olduğunu unutmamalısınız.

SEKTÖRÜN EN POPÜLER DOMAİNLERİNDEN OLAN GECİKTİRİCİ.COM SATILIKTIR.

FİYAT : 19.900 TL

WHATSAPP İLETİŞİM : 0(532) 155 0 199

Lütfen Ciddi Alıcılar Arasın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.