Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Hızlı Yağ Yakmanızı Sağlayacak 5 Egzersiz Hareketi

İnterval Kardiyo Antremanı İle Daha Hızlı Yağ Yakın

Doğum Kontrolünde Yeni Yöntem : Spremleri Yumurtalara Yaklaşmadan Yakalama

Cinsel Sağlık 5 Mayıs 2016
1.407 inceleme

Doğum kontrolü ile ilgili yapılabileceklerimiz için aslında çokta seçeneğimiz bulunmamaktadır. En çok bildiğimiz yöntemler arasında ertesi gün hapı, implant yöntemi ve prezervatif kullanımı bilinmektedir. İmplant kullanımı yarattığı yan etkiler ile eskisi kadar ilgi görmemeğe başladı.

Günümüzde daha güvenli cinsel beraberlik için sürekli yeni ürünler gelişmekte ve son olarak sprem bariyerleri gündeme gelmiş bulunmaktadır. Bu yöntem ile spremlerin yumurta ile birleşmesi bariyer yöntemi ile önlenmektedir. Araştırmacıların yaptığı araştırmalara göre bir kaç yıl içinde çoğu kadının bu yöntemi kullanıyor olacağını gösteriyor.

dogum-kontrolunde-yeni-yontem-spremleri-yumurtalara-yaklasmadan-yakalama

Peki bu yöntem nasıl doğum kontrolünü sağlıyor. Yumurtlama dönemlerinde hamilelik riski daha yüksektir. Özel protein kaplamalı mandallar ile spremlerin yumurtalara ulaşması engellenebilmektedir. Bu yöntem ile spremler yumurta yoluna girmeden sentetik maddeden oluşan bir çeşit protein kaplı duvar ile yakalanabilecekler.

Bu yöntemi özel yapan şey ise ertesi gün hapı veya implant tarzı korunma yöntemleri gibi herhangi bir yan etkisi olmaması ve hormonlarımıza herhangi bir zararı olmamasıdır.

SEKTÖRÜN EN POPÜLER DOMAİNLERİNDEN OLAN GECİKTİRİCİ.COM SATILIKTIR.

FİYAT : 19.900 TL

WHATSAPP İLETİŞİM : 0(532) 155 0 199

Lütfen Ciddi Alıcılar Arasın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.