Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Hızlı Yağ Yakmanızı Sağlayacak 5 Egzersiz Hareketi

İnterval Kardiyo Antremanı İle Daha Hızlı Yağ Yakın

Cinsel Performansımızı Hangi Besinlerle Arttırabiliriz ?

Cinsel Sağlık 30 Nisan 2016
1.289 inceleme

Cinsel hayatımızın renkli olması, cinsel gücümüze bağlıdır. Cinsel gücümüz ne kadar iyi olursa seks hayatımız o kadar tatmin edici olacaktır. Cinsel performans konusunda ekili olan besinler vücudumuzda eksik olduğunda libidomuz yetersiz kalıyor. Bu da cinsel gücümüzü düşüren bir etken. Eğer bu konuda sorun yaşıyorsanız tükettiğiniz besinler konusunda dikkatli olmalı ve cinsel gücü arttıran besinler tüketmelisiniz. Bu sayede cinsel gücünüzü arttırabilir ve daha renkli bir cinsel hayata kavuşabilirsiniz.

cinsel-performansimizi-hangi-besinlerle-arttirabiliriz

Cinsel performansımız vücudumuzda bulunan bazı hormonların yeterli olması ve bazı vitaminlerin de yeterli olmasına bağlıdır. Uzmanlar bu konuda çok uzun yıllardır araştırmalar yapıyorlar. Bu konuda etkili olan birçok besin var. Bu besinleri tüketmeye gayret ederek cinsel hayatımızı daha iyi bir konuma getirmek mümkün. Cinsel gücü arttıran besinler arasında olan istiridye, içerdiği aminoasitler ile hormonları dengeleyici bir etkiye sahip. İçerdiği bazı aminoasitler hormonları tetiklediği için seks isteği artıyor. Havyar ise afrodizyak etkisi ile biliniyor. İçerdiği çinko miktarının fazla olması ile erkeklik hormonlarını etkiliyor. Cinsel performans konusunda çinkonun yeri büyük.

Bir diğer besin ise incir. İncir tüketimi sayesinde cinsel istekte artış oluyor. Muz ise içerdiği demir, lif, C vitamini ve magnezyum sayesinde sperm artışı sağlıyor. Greyfurt suyu da cinsel isteği arttıran çok önemli besinler arasında. Toplumumuzda her kesimde bilinen pekmez ise içerdiği potasyum, demir ve kalsiyum sayesinde libidoyu arttırıyor.

Cinsel gücü arttıran besinler bunlar ile sınırlı değil. Birçok besin içerdiği vitaminler, mineraller ya da aminoasitler ile cinsel gücümüzü arttırıcı etkiler sağlıyor. Bu besinler her yerde bulabileceğimiz ve günlük hayatımızda zaten tüketiyor olduğumuz besinlerdir. Fakat bazı zamanlar bu besinlere daha çok ihtiyacımız olabilir. Özellikle de cinsel konularda bir isteksizlik durumu var ise bu konuda etkili olan besinleri daha çok tüketmeye dikkat ederek soruna kısa zaman içinde çözüm bulunabiliyor. Cinsel gücü arttıran besinler konusunda etkili olanlardan birisi de fındıktır. Fındık içerdiği vitaminler sayesinde isteğimizi arttırıyor. Kayısı da potasyum içerdiği için libidomuzda etkili olan bir besin.

Birçok kişinin cinsel gücü arttırdığını bilmediği sarımsak da, içerdiği A1, B1 ve C kükürtlü yağı içinde akil bulundurması ile canlılık sağlıyor. Sağladığı bu canlılık bayanlarda da erkeklerde de cinsel gücü arttırıyor. Havuç içerdiği A vitamini sayesinde cinsel gücü arttıran besinler arasında bulunuyor.

Libidomuzun düşük olduğu dönemlerde, tükettiklerimize dikkat ederek bu konuda yaşanan sorunlara kısa zaman içinde çözüm bulabiliriz. Cinsel hayatımızı renklendirmek için bazı besinleri tüketmemiz yeterli olabilir.Cinsel gücü arttıran besinler günlük hayatımızda bulabileceğimiz besinlerdir. Bu konuda daha özenli olarak daha renkli bir cinsel hayata ulaşabiliriz. Bu konuda yapılan araştırmalarda bu besinleri tüketerek kısa zaman içinde cinsel performansımızda artış yakalayabileceğimiz görülüyor.

SEKTÖRÜN EN POPÜLER DOMAİNLERİNDEN OLAN GECİKTİRİCİ.COM SATILIKTIR.

FİYAT : 19.900 TL

WHATSAPP İLETİŞİM : 0(532) 155 0 199

Lütfen Ciddi Alıcılar Arasın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.