Keçiboynuzu Kürü ile Performansınızı Arttırın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Hızlı Yağ Yakmanızı Sağlayacak 5 Egzersiz Hareketi

İnterval Kardiyo Antremanı İle Daha Hızlı Yağ Yakın

Bitkisel Yöntemler ile Boşalma Sürenizi Uzatın

Erken boşalma çiftlerin en sık karşılaştığı cinsel problemlerdendir. Stres kaynaklı olan ve her 5 erkeğin 4’ünde görülen bu problem bazen ilişkilerin bitmesine kadar gidebilmektedir. Boşalma kontrolü için farklı yöntemler olmasına rağmen bitkisel çözümler çok kullanılan yöntemlerdendir. Sizler için derlediğimiz bu yazımızda boşalma sürenizin uzamasına yardımcı olacak bitkileri ve kullanım şekillerini paylaşıyoruz.

Zencefil

Kan dolaşımını rahatlatan ve vücut ısısını artırmaya yardımcı olan zencefil, kan dolaşımını arttırdığından uzun süreli ereksiyon sağlarken boşalma sürenizi uzatır. Yarımşar tatlı kaşığı bal ve toz zencefili süt ile karıştırıp her gece yatmadan önce tüketmeniz tavsiye edilir.

Çakşır Kökü

1 litre kaynar su içerisine toz halinde çekilmiş çakşır otu kökünü 3 tatlı kaşığı kadar ekleyip demleyin. Demlenen çakşır kökü çayını gün içerisinde tüketebilirsiniz. Tadını yumuşatmak için dilerseniz içerisine limon ve bal ekleyebilirsiniz.

Karanfil

Odunsu yapısı dolayısıyla kaynatılarak çay şeklinde içilmesi gereken karanfil, strese iyi geldiği gibi erken boşalma çözümünde etkilidir.

Sarı Kantaron

Sarı kantaron bitkisi diğer bitkilerde olduğu gibi çay şeklinde demlenerek tüketilmelidir. Melisa bitkisi ile birlikte demlenirse rahatlatıcı etkisi vardır. Cinsel performans ve geciktirici etkiye sahiptir.

Yaban Sümbülü

Bir tutam yaban sümbülü yaprağını sıcak su ile kaynatıp soğuması beklenir, yaban sümbülü çayı sinirlerinize iyi gelecek ve stresten arındıracaktır.

Sarımsak

Erkek cinsel yaşamında oldukça etkili olan sarımsak erektil disfonksiyonu azaltarak erken boşalma çözümünde etkilidir. Her gün 1 diş sarmsak yutarak sarımsağın etkilerini görebilirsiniz…

SEKTÖRÜN EN POPÜLER DOMAİNLERİNDEN OLAN GECİKTİRİCİ.COM SATILIKTIR.

FİYAT : 5.000 $

WHATSAPP İLETİŞİM : 0(532) 155 0 199

Lütfen Ciddi Alıcılar Arasın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.